Ринопластика в Києві
Ринопластика в Києві – це вузькоспеціалізований напрям пластичної хірургії, пов’язаний з корекцією набутих або вроджених дефектів носа. Незадоволеність його зовнішнім виглядом, наслідки травм, ускладнення носового дихання і багато іншого – цілий ряд проблем вирішується за допомогою сучасної пластичної операції. У нашій клініці використовується кращe обладнання і матеріали, з кожним пацієнтом працюють досвідчені лікарі і медперсонал, щоб досягти максимального результату.
Професійна ринопластика: ціна в Києві
Фото до і після ринопластики, численні відгуки задоволених пацієнтів, і навіть затребуваність виконання ринопластики в кредит – кращі докази того, наскільки ефективна ця операція, і наскільки кардинально вона здатна змінити життя людини. Щоб дізнатися приблизно, скільки коштує зробити пластичну операцію зі зменшення носа в Україні (скільки коштує операція на ніс, скільки буде коштувати зменшити ніс і т.п.), ви можете зайти в розділ «Ціни» нашого сайту.
- Ринопластика 1 категорія – 66 000 грн.
- Ринопластика 2 категорія – 75 000 грн.
- Ринопластика 3 категорія – 85 000 грн.
Усі ціни на пластичну хірургію в Києві
Точна вартість залежить від безлічі параметрів і розраховується індивідуально. Однак вона гарантовано буде більш ніж демократичною для того рівня якості послуг, які пропонує наш медичний центр. Ми будемо раді зробити ваш ніс здоровим, красивим і позбавленим будь-яких вад!
У яких випадках може знадобитися хірургічна корекція носа?
Рішення про те, що пацієнту необхідно зробити ринопластику, повинно прийматися разом з лікуючим лікарем. Основні показання до проведення подібної операції наступні:
- Порушення носового дихання.
- Деформації, пов’язані з вродженими патологіями або отриманими травмами.
- Естетичні недосконалості (наприклад, гачкуватий, загострений або потовщений кінчик; сідлоподібна форма носа; занадто довгий ніс; збільшений об’єм ніздрів; несиметричні крила носа; горбинка на його спинці).
Ринопластика, викликана наявністю естетичних вад, не має як такого відношення до фізичного здоров’я пацієнта. Вона спрямована скоріше на те, щоб усунути у нього дискомфорт, тривожність та інші неприємні стани, пов’язані з незадоволеністю його візуальною складовою. Тому пластика носа з подібних причин має певні нюанси:
- Людям, що страждають від дисморфофобії, тобто від надмірної стурбованості своєю зовнішністю, операція призначається тільки після консультації психотерапевта.
- Пацієнт повинен бути повнолітнім. По-перше, тому що тільки у дорослої людини тіло сформоване і не має тенденції рости і істотно змінюватися. По-друге, тому що неповнолітній пацієнт ще не здатний об’єктивно оцінити необхідність операції, її особливості, а також можливі наслідки.
Протипоказання до хірургічного виправлення недосконалостей носа
Усі спеціалісти клініки пластичної хірургії «Профмедікал», проводячи первинну консультацію з пацієнтом, обов’язково вивчають анамнестичні дані і призначають необхідні аналізи. Це дозволяє виключити ймовірність призначення операції тій людині, якій вона категорично протипоказана. Основні причини неможливості (можливо, тимчасової) в проведенні ринопластики зводяться до наступних:
- Цукровий діабет.
- Недуги печінки та нирок.
- Захворювання серцево-судинної системи.
- Проблеми зі згортанням крові.
- Онкологічні захворювання.
- Системні колагенози.
- Психічні розлади і захворювання.
Обмеження за віком пов’язане з тим, що після 40 років процес регенерації тканин, який так необхідний для швидкої і безпроблемної реабілітації, дещо сповільнений. Однак кожен випадок індивідуальний, і при наявності показань операція може бути виконана і в старшому віці.
ПРОФМЕДІКАЛ – СУЧАСНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР
Види ринопластики в Києві
Ринопластика, відгуки на яку найчастіше говорять про задоволеність пацієнтів її результатом, має безліч різновидів. Її технології постійно розвиваються і вдосконалюються, і можна говорити про можливість проведення наступних типів хірургічної корекції носа:
- Ринопластика кінчика. За її допомогою можна виправити вздернутий, гачкуватий кінчик носа, зміщення його осі, та інші дефекти. Це досить складна операція, однак хірурги нашої клініки володіють достатньою кваліфікацією і досвідом, щоб виконати її на найвищому рівні якості.
- Пластика основи. Вона найчастіше спрямована на те, щоб зробити ніздрі дещо менш широкими. Іноді її призначають виключно в естетичних цілях, іноді – через те, що без неї після проведення інших операцій на обличчі може виникнути сильний набряк.
- Корекція форми. Таке оперативне втручання пов’язане з хрящовими і кістковими тканинами, воно дозволяє вирівняти загальну вісь носа, згладити горбинку, надати спинці правильну, красиву форму.
- Корекція колумели. Під колумелою розуміється шкірна «перемичка» між ніздрями. Іноді вона виявляється виступаючою, втягнутою, надмірно вузькою або широкою – будь-які дефекти можна прибрати за допомогою пластики.
- Графтинг. Форма носа, багато в чому, визначається хрящовими тканинами. Графтинг – це трансплантація таких тканин, взятих у самого пацієнта (з ребра, вушної раковини або носової перегородки), завдяки чому ймовірність їх відторгнення прагне до нуля.
- Аугментаційна ринопластика. Найчастіше така операція використовується в якості засобу вторинної ринопластики. Вона передбачає збільшення носового скелета, завдяки якому можна досягти практично ідеального виправлення дефектів.
- Риносептопластика. Що таке риносептопластика (можливо, без запам’ятовування цього терміну) знають всі, хто хоч що-небудь чув про пластику носа. Вона являє собою роботу з носовою перегородкою, найчастіше – корекцію її викривлення. Це необхідно для покращення носового дихання, позбавлення від хропіння і вирішення інших проблем подібного плану.
- Лазерна ринопластика. Ця різновидність операцій виділяється в окрему категорію, оскільки для їх виконання використовується не скальпель, а безконтактний спосіб – лазерний вплив. Не всіх цілей можна досягти таким методом, але для тих, яких можна, відновний період істотно скорочується.
- Реконструктивна ринопластика. Так називається група операцій, спрямованих на корекцію наслідків попередніх хірургічних втручань, а також на відновлення носової області після опіків і травм.
- Безоперативна ринопластика. У деяких випадках досягти поставлених цілей можна за допомогою філерів – спеціальних щільних гелів, що дозволяють змоделювати правильну форму носа.
- Класична і лазерна конхотомія. Вона передбачає повне або фрагментарне видалення слизової оболонки носових раковин. Використовується тоді, коли ця оболонка гіпертрофована і ускладнює носове дихання.
- Електрокоагуляція. Такий вид процедури показаний при незначній гіпертрофії носових раковин, він включає в себе малотравматичний вплив на слизову оболонку за допомогою електричного струму.
- Контурна пластика. Це ще один безоперативний спосіб роботи з носовою областю, що дозволяє позбутися невеликих вад за допомогою ін’єкцій гіалуронової кислоти.
АКЦІЇ: БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА
Ринопластика в Києві: способи корекції носа
Будь-які види хірургічної допомоги, спрямованої на виправлення недосконалостей носа, можуть виконуватися одним з двох принципово різних способів:
- Відкритий. Розріз виконується в перемичці між ніздрями і в них самих, після чого здійснюються необхідні маніпуляції. Цей спосіб задіюють при найскладніших операціях (в тому числі, що передбачають роботу з хрящами), а після нього в основі носа можуть залишитися невеликі, найчастіше практично непомітні рубці.
- Закритий. Всі маніпуляції здійснюються через невеликі розрізи в ніздрях, від яких не залишається слідів. Таким способом можна реалізувати менше завдань, тому він використовується для більш простих операцій.
Реабілітація після ринопластики носа
Отже, ми розібралися з тим, що таке пластика, септопластика носа, графтинг, пластика основи та інші операції на носовій області, і якими способами вони можуть виконуватися. Реабілітація після них залежить від виду оперативного втручання і проходить при ретельному дотриманні всіх призначень лікаря. Зазвичай цей процес виглядає наступним чином:
- Відразу після операції пацієнту в носові пазухи поміщають силіконові спліни (зазвичай на 1-денний термін), що дозволяють нормально дихати носом.
- Близько тижня на прооперованій області залишається гіпс. При цьому ніс і області навколо очей протягом цього тижня можуть набрякати, термін може бути продовжений до 10 днів. На момент зняття гіпсу набряків вже практично не повинно бути.
- Протягом 3-4 тижнів пацієнту рекомендується обмежити фізичні навантаження, не носити окуляри (як сонячні, так і для корекції зору), відмовитися від відвідування басейну, сауни і лазні, не вживати занадто гарячу або занадто холодну їжу. Крім того, протягом цього часу знадобиться регулярно приходити на прийоми до лікаря. Тому ми настійно рекомендуємо проводити операцію тоді, коли ви можете взяти на роботі відпустку тривалістю хоча б 2-3 тижні.
Повністю оцінити результати роботи, проробленої хірургом, можна буде через 6-12 місяців, тоді ж можна буде говорити про необхідність повторного оперативного втручання. У вкрай рідкісних випадках у пацієнтів розвиваються ускладнення. Тому при зміні кольору шкіри носової області, носових кровотечах, формуванні гематом, запальних процесах, утворенні сухих кірочок і спайок в носовій порожнині необхідно відразу ж звернутися до лікаря. Виключити ризик розвитку ускладнень на 100%, на жаль, не можна, однак ймовірність подібного при проведенні операції нашими спеціалістами нікчемно мала.
Питання і відповіді на тему ринопластики (пластики носа)
Перед ринопластикою потрібно здати:
- коагулограму;
- аналіз крові;
- аналіз на вміст цукру в крові;
- аналіз на гепатит А, В, С.
Основними протипоказаннями до пластики вважаються:
- захворювання кровоносної системи і серця;
- хронічні патології печінки та нирок;
- психіатричні хвороби;
- злоякісні і доброякісні пухлини;
- системні колагенози;
- порушення згортання крові;
- цукровий діабет.
Тривалість реабілітації після пластики залежить від:
- характеру хірургічного втручання;
- індивідуальних фізіологічних особливостей людини;
- якості післяопераційного догляду.
Стандартний термін реабілітації: від 10 днів до 4 тижнів.