Консультація та огляд гінеколога у Києві
Консультація гінеколога у Києві в провідному центрі жіночого здоров’я ПрофМедікал.
Як підготуватися до огляду гінеколога:
- незадовго до прийому рекомендується прийняти душ або ванну, однак занадто ретельно підмиватися, а тим більше спринцюватися не слід так як доктору необхідно побачити мікрофлору піхви в її нормальному (повсякденному) стані;
- не рекомендується використання інтимних парфумів та дезодорантів;
- за добу до візиту до доктора виключити статеві контакти, оскільки в піхві часто залишається якась кількість сім’яної рідини, що заважає зробити аналіз правильно;
- якщо жінка проходила курс антибіотикотерапії, до гінеколога краще прийти через 1-2 тижні після припинення лікування. Антибіотики змінюють вагінальну флору та утрудняють процес діагностики та постановки правильного діагнозу. Те ж стосується і застосування протигрибкових препаратів.
- оптимальний період для відвідування гінеколога – перші дні після менструації. Під час місячних проходити огляд та подальші обстеження не варто (за винятком невідкладних станів).
- перед відвідуванням гінеколога потрібно спорожнити сечовий міхур (якщо не плануються обстеження при яких він повинен бути повним, про що доктор попереджає заздалегідь). Кишечник теж, по можливості, не повинен бути переповненим. В іншому випадку це утруднить доктору проведення огляду, а сам огляд може бути болючим.
Крім вище перерахованого необхідно морально підготувати себе до візиту до хорошого гінеколога. Потрібно розуміти що доктор буде ставити питання про інтимні сфери Вашого життя, відповіді повинні бути чесними та максимально розгорнутими, що допоможе правильно поставити діагноз. Хороший гінеколог ніколи не буде засуджувати Вас за що-небудь, а навпаки, постарається допомогти та пояснити складні моменти. Вся довірена доктору інформація залишиться в стінах його кабінету, однак суттєво допоможе йому при постановці правильного діагнозу та подальшого лікування.
ГІНЕКОЛОГІЯ У КИЄВІ – УСІ ЦІНИ НА ПОСЛУГИ
Вартість огляду гінеколога
Консультація акушера-гінеколога (первинна, повторна) | 350 грн |
Консультація гінеколога-ендокринолога (первинна, повторна) | 350 грн |
Консультація хорошого гінеколога. Які питання ставить лікар на прийомі у гінеколога?
Для відвідування лікаря гінеколога у Києві Ви повинні знати дату останньої менструації, характер та тривалість менструального циклу. Гінеколог може поставити наступні питання:
- коли почалися перші менструації
- регулярні чи ні
- які гінекологічні або інфекційні захворювання були перенесені
- чи є хронічні захворювання
- живете чи статевим життям
- предохраняєтеся чи ні
- були пологи та вагітності чи ні
- склад сім’ї, вид діяльності і т.д.
- збір сімейного анамнезу
На всі питання слід відповідати максимально правдиво. Дані отримані в результаті опитування допоможуть доктору максимально точно поставити діагноз та призначити лікування при мінімальному призначенні аналізів.
Гінекологічний огляд у Києві
Усі гінекологічні огляди проводяться переважно в горизонтальному положенні на спеціальному гінекологічному кріслі, яке відповідає всім сучасним вимогам. Огляд проводиться за допомогою одноразових та стерильних інструментів (дзеркала, пінцети, інструменти для взяття мазків і т.п.). Лікар перед оглядом надягає стерильні гумові рукавички, які знищуються після попередньої обробки в спеціальному дезінфікуючому розчині.
Обстеження на гінекологічному кріслі починається з дослідження зовнішніх статевих органів.
Наступним за чергою методом є огляд у дзеркалах — існують спеціальні гінекологічні інструменти, які називаються дзеркалами, які дозволяють оглянути шийку матки та піхву. Наступним за чергою після огляду в дзеркалах є дослідження внутрішніх статевих органів. При цьому дослідженні лікар визначає положення, розмір, стан самої матки, маткових труб та яєчників. За допомогою вагінального дослідження можливо запідозрити такі захворювання, як міома матки, запалення придатків, кісти яєчників, позаматкова вагітність, маткова вагітність та ін. При обстеженні лікарі беруть мазок на інфекцію, на цитологію, при необхідності проводять кольпоскопію, призначають УЗД та інші додаткові методи дослідження.
Ознайомитися з вартістю послуги Ви можете в розділі «Прайс» нашого сайту